| elena a întrebat:

As dori ca vedeta pe TPU sa fie Florin Piersic...cate ore credeti, ca ar putea povesti maestrul, fara sa fie intrerupt?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Cu siguranta cred ca ni s-ar adresa cu "dragi ciocoflenderi"...
Uiti de tot cand il asculti! Un actor de 5 stele!

9 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu stiu cate ore ar putea vorbi - foarte multe imi imaginez, cu atat mai mult cu cat am fost la un spectacol la care a povestit doua ore si n-a terminat, ci doar s-a terminat spectacolul... Totusi eu zic ca pe TPU ar trebui sa scrie - aici ar fi mai interesant... Cate ore ar putea sa ne scrie Florin Piersic pe TPU?

| psiholoaga a răspuns:

Cred ca aproximativ 2-3. Ar fi ca si cum am vedea un film cu un monolog interesant.

| andreutz a răspuns:

Fara sa fie intrerupt? pai asta depinde cat rezista fara sa manance, fara sa bea, fara sa doarma...si fara sa utilizeze baia binenteles big grin

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Oricum...merita indelung ascultat.Sunt multi oameni care nu ar fi in stare sa vorbeasca asa mult din cauza anumitor lipsuri.Eu ser sa vine sa ne povesteasca, multi nu vor citi dar eu macar o sa incerc.
PS:Nu mi-a placut intepatura dvs.la intrebarea cu Mircea Badea. Sper ca nu a fost cu rautate.

regis
| regis a răspuns:

In scris nici un minut. Poate vorbi neintrerupt atata timp cat nu il va intrerupe nimeni. Sunt convins ca poate vorbi mult mai mult decat ar rezista cineva sa il asculte.

eileen
| eileen a răspuns:

Imi place foarte mult Florin Piersic, este un mare actor, de exceptie si mi-ar placea sa il aud povestindhappy

| alexzender a răspuns:

Maestrul Piersic poate vbi 12 ore in continuu. daca mai ia din cand in cand o gura de apa.si foarte posibil la finalul celor 12 ore nu s-ar opri el...ar fi intervenit ceva.laughing este un om ocupat si tercut prin multelaughing

| onlyme_3202 a răspuns:

Mie nu imi place piersicsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o persoana carismatica, te invaluie cu trairile sale.are o experienta de invidiat.eu am aflat destul de tarziu ca a jucat foarte mult timp drama.are o fluenta verbala extraordinara, mai rar intalnita. poate uneori exagereaza, dar eu cred ca l-as putea asculta ore intregi fara sa clipesc.are o identitate proprie si de cate ori are ocazia nu uita sa ne aminteasca cat de importante sunt radacinile si traditia romaneasca.