| ioana181 a întrebat:

I-am auzit pe unii care ziceau ca Mihai Bendeac e urmatorul Florin Piersic. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Ma...Bendeac e cam chel si Piersic e cam pletos...deci..eu nu prea credbig grin.

5 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Eee... e urmatorul...sunt 2 persoane total diferite...bendeac e de 1000 de ori mai comercial...pe cand pe piersic trebuie sa-l intelegi, adica sa ai cv culturabig grin

| MM a răspuns:

Poate e mult spus, dar totusi, Mihai Bendeac e un actor super talentat si inteligent.Imi place mult.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Vai de tara astalaughing

| mj a răspuns:

Ai dreptate.nu conteza infatisarea.