| lauraciorei a întrebat:

As dori sa vand un pian foarte bun de concert. Daca mi-ati putea recomanda unde pot vinde un astfel de pian valoros?

Pian Coada Scurta (5800 euro)

Julius Feurich – Pianoforte Fabrik Leipzig.
- Original : productie manufacturiera, fabricat in timpul vietii Julius Feurich intre anii 1851 -1900.
- Placa bronz, corzi incrucisate, nu este acordat din 1975, si acordajul este impecabil.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pe forumuri, pe okazii, etc. Cu cat mai multe anunturi, cu atat mai multe sanse de reusita. Unde prinzi ocazia acolo il pui. Poti sa-l pui si aici: http://www.craiovacenter.com
Faci 2-3 poze bune, pui caracteristicile, pretul, date de contact si asta e, incepi sa imprastii anuntul. Repet, cu cat mai multe, cu atat mai bine.

| SteLLyOsS a răspuns:

Punel pe siteul okazii.ro.O sa ti-l cumpere careva daca e asa cum l-ai descris.Cred ca te-am ajutat

| FellMe a răspuns:

Pune Pianul pe Tocmai.ro sau pe Mercador.ro (Okazii.ro)Pianul acesta o sa til cumpere cineva daca il postezi pe mai multe siteuri...