| rotariurazvan a întrebat:

As vrea sa achizitionez un manual de biologie pentru clasa a 11-a.De la ce editura mi lati recomanda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edituri:Corint,Sigma,ALL...

| Prose15 a răspuns:

Corint si sigma

| Rosalyn a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie. Un manual concentrat mai mult pe partea de fiziologie este cel de la editura Gimnasium. Daca vrei mai multa anatomie incearca editura Corint. O combinatie intre anatomie si fiziologie este cel de la editura Sigma. Cel mai bun manual de anatomie este cel de la editura Didactica si Pedagogica din anul 1993, dar este mai greu de gasit.