| elenaakexua415 a întrebat:

As vrea sa fac un stand up comedy pentru anii 1950, ce as putea scrie?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu ma pricep la texte de stand up, dar intrucat voi cei care reusiti sa faceti asta pe scena sunteti in majoritar oameni inteligenti si cu imaginatie, ti-as recomanda sa vezi cateva clipuri cu maestrii comediei anilor 50 si anume Abbott and Costello, sigur vei gasi ceva sa te inspire de la ei, in opinia mea de iubitor de cinema ei sunt regii comediei clasice mai buni decat "Stan si Bran", Charles Chaplin etc