| Szilagyi_Melania_1989 a întrebat:

As vrea sa imi surprind matusa cu un desen. Dar nu prea am idei. Ce credeti ca ar fi un desen bun. Ce sa includa? Pentru matusi

5 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Poti sa faci ceva specific de Craciun sau un peisaj sau chiar si ceva abstract. Orice ar fi ii va placea fiindca e facut de nepoata ei. Iti garantez.

| VladulTe a răspuns:

Gandeste-te la ceva original...

| Brianna59 a răspuns:

Un brad cu un Mos Craciun... sau o felicitare ca doar vin Sarbatorile... funda?

| Супермэнка a răspuns:

Poti sa ii faci portretul ei, sau ceva de genu buchet de flori))