| Onnutza_8277 a întrebat:

As vrea sa-mi surprind iubitul cu ceva placut, dar nu stiu cu ce thinking voi ce idei aveti?:X funditabig grin

Răspuns Câştigător
| BomBonika_9617 a răspuns:

Deci am eu niste ideei dar m-ar fi ajutat daca miai fi zis catzi anisori ai sad oricum nu cont tongue daca ai peste 18 ani si parintii tai te lasa cumpara si tu niste bilete la PARIS :X e super fata :X:X:X asta dk nu ati fosthee hee mergeti si voi la un hotel pe acolo smug faceti sh voi ceva... ceva ceva laughing sti tu ce laughing va intoarceti in cateva zile saptamani :X si asta e surpriza tongue! Daca ai mai putin de 18 ani cum ar fi 15-16-17 mergeti la ceva shtrand vara tongue lka mare de ce nu :X e misto :X:*:*:* te log funasad:*:*?

7 răspunsuri:
| Relax_7124 a răspuns:

Pai daca nati facut sex pana acum, asta ar fi ocazia potrivita pentru o surpriza fff placuta

funda?

| lolli_4147 a răspuns:

Lucrurile simple fac viata mai frumoasa. Fa gesturi mici, dar prin care sa iti arati dragostea. Un mesaj cu "Buna dimineata!" din cand in cand, un "Te iubesc!", si alte gesturi marunte, dar frumoase. Incearca sa le schimbi intotdeauna. Nu fa din vorbe gen "Te iubesc!" o obisnuinta, caci vor ajunge atat de banale, incat nu vor mai fi apreciate.

| Tiberius a răspuns:

Surprinde-l la dus dezbracata.

| KitTY_2644 a răspuns:

Nu prea stiu...am 14 ani. dar prieteni mai multi pe net am avut.sarutal!

| ganton a răspuns:

Blogjob.

| Onnutza_8277 explică:

Ceva mai nebunsmug? am incercat pe toate cele de mai sushappyvreau sa mai iesim si noi din plictiseala asta sunt cu el de 3 ani si mereu ''te iubesc'', alea alea mai dati-mi si mie idei:*va pup

| wolfkidgirl a răspuns:

Pai... daca ai putea sa economisesti ceva bani(stiu ca e criza, dar daca tii la el.) si sa-l duci undeva unde ii place sau unde ar vrea sa mearga, ca intr-o excursietongue sau daca nu, cheama-l la tine si pregateste o masa buna, cu mancarea lui preferatasmug