| boby28 a întrebat:

As vrea sa ma apuc si eu de kickboxing dar nu am unde sa fac! In Rm.Valcea nu exista nici-o sala de kickboxing daca ati putea sa-mi dati un sfat cum sa invat?

Răspuns Câştigător
| onlyforme a răspuns:

Inveti excelent de pe youtube sunt mi si mi de tutoriale facute de profesionisti de pilda eu cu inca 2 prieteni avem un loc unde ne-am cumparat saci de box, echipamente, manechine si un laptop langa noi si pot sa spun facem toate miscarile aproape la perfectiewinking stai linisti noi nu cautam puradei care fac miscari ci profesionisti Funda xD?

4 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Youtube videos. gasesti orice doresti pe youtube.
bafta

| DragonFLoW a răspuns:

Inafata de YT iesi pe afara daca vrei sa inveti sa te bati... daca nu o sa reusesti sa primesti ajutor de la nimeni specializat in domenie nu o sa inveti decat niste trucuri pe YT cauta o sala si in afara de antrenament si boby building intereseaza-te la cei care ii vezi mai masivi sau cel care detine sala ar trebui sa stie ceva.

| Georgel_6390 a răspuns:

Langa permise, sunt cluburile sportive.

| boby28 explică:

Si eu cum invat dupa youtube ca este altceva acolo fata de cum e sa fi la antrenamente