| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu un cod webkinz va rog frumos nefolosit

716 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Florin 96 e prost ca e securizat eu m-am chinuit o groaza sa mi-l desfac e inchis cu ceva tinand cont ca-m multe webkinzuri si m-am chinuit mult sa le desfac.

| OanaVlad a răspuns:

Am cod dai folosit tongue

| Alle15 a răspuns:

Te-as da eu sincer! Da am doar de mazin! Si i l-an promis lui BLOCHED, daca nu imparte contul cu mine ti- dau!

| KimK a răspuns:

Hey! poti sa iti faci un cont de proba sau sa iti iei acum de craciun pentru ce e 19. 99 lei

Răspuns utilizator avertizat
| BeetleJuice a răspuns:

Du-te in magazin si cauta un webkinz cautai eticheta si scrieo in palma sau pe o foaie big grinwinking

| bunny_6472 a răspuns:

Ca iti da cineva sa adica noi dem bani pentru tine nu ti se oare ca esti cam... fa-ti de proba

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Florinn eu am o idee mai buna...cumparati nene cai ieftin adica de lux 1, milion s ceva de ex e mult!?! nu no elaughing

| laviflower a răspuns:

Nu cred ca asta e zgarcenie.Sunteti prosti cu totii.Nu cereti ceva ce se cumpara cu bani.Nu e nimeni asa prost sa va dea. Oricum de ce sa publice cineva codurile.Ia sa va cumparati si voi.Ce daca ati avea un cod voi l-ati da? Cersetori ce sunteti.

| LanaDelReyFan a răspuns:

Cei cre vor conturi pot sa-si faca cont de proba te lasa sa alegi intre o pisica si-un catel e frumos si-asa mie-mi place

| Teleshpenker a răspuns:

Fura un cod webkinz happy

| razvy00 a răspuns:

Cumpara-ti un webkinz. Asa nimeni n-o sa-ti dea un cod

| no15 a răspuns:

Care vrea 100 de coduri webkinz si mai multe dati-mi add la mess:joe_jonas116@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e frumosh sa furi mai ales ceva care e asa de scump! mai bine cauta si cumpara apoi il dai la saraci daca nu-l vrei

| lola9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate ca nu trebuie sa furi poti gasi în magazine animale webkinz mici dar au coduri şi sunt de dor 20 lei, 22 lei sau de 15 lei starânge bani si du-te într-un magazin ca:carrefor, cora, metro si cauta animale webkinz mici vei gasiiiiiii! Nu fura!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am serios

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite iti dau eu dar este cont : user name : rituta passwordsadnu stiu)
Iti dau codul :8e9t7hkg sa te bucuri de el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un cont si o parola webkinz nu un cod

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms multlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai eu nu am cod webkinz! firar sa fie dati-mi si mie un cod NEFOLOSIT!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea un cod webkinz.Si unul nefolosit.Va rog frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un cod de la magazin! cine il vrea ca i am spus unei fete ca daca aflu mai multe coduri ii spun si ei care era fata ca nu mai stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tzil dau acum:8FGDHU77

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

6rky544j

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu

| Diana2121 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma da cumparati-va naibii! nu mai cersiti atata! saraciilor! aveti calcultator si acum v-ati decis sa cersiti codurii! sa va fie rusine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da
da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da chiar mergem in magazin si il scriem pe telefon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-ti un animalut webkinz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kszr4q1

| anialove a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog da-mi si mie un cod webkinz nefolosit! te rog

| d3stinyti a răspuns (pentru anonim_4396):

Dami si mie unul...plzzzzz