| stardeea a întrebat:

Ascultati piesa asta http://www.youtube.com/watch?v=4xjPODksI08&feature=chann el. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| onelove a răspuns:

One Love, one truly love... Bob Marley is the king...

E superba piesa, ca de altfel toate piesele lui... E un artist care ori de cate ori il ascult ma relaxeaza, indiferent cat de nervos, stresat, obosit sunt. L-as putea asculta non stop.

Semnat onelove laughing

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie una imi place big grinhappy

| hashe86 a răspuns:

Din nou, foarte impresionant totul.
muzica e intr adevar universala si ii poate unii pe oameni, indiferent de cultura.

| kinkyk a răspuns:

Superba, ca toate melodiile lui. dar ascult-o si pe asta. http://www.youtube.com/watch?v=mQdui7PIgpo incercati sa intelegeti versurile.

| baba a răspuns:

E genială. Mulţumesc că ai împărtăşit-o (sunt moartă după Bob Marley).
Nu are cum să fie pe gustul tuturor, totuşi... eu zic că e genială.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Am dat si eu de ea cu cateva luni in urma.Chiar ma bucur ca macar prin muzica...lumea se alatura cat de cat.
Imi place foarte mult atat melodia...cat si ideea in sine

| rolly14 a răspuns:

Mie sincer nu prea ma satisface

Răspuns utilizator avertizat
| poliana a răspuns:

Este ok. de ce?

| deea_6193 a răspuns:

Pff super melodia :X:X:X