| Mary Marry a întrebat:

Aseara am vazut un concert de muzica clasica pe Mezzo.Concertul era in Austria la castelul Schonbrunn.http://www.pampero-viaggi.com/......nbrunn.jpg
Acesta era afara cu orchestra din Viena si la el au venit cam 50.000 de oameni.Toata curtea cat si dealul din Schonbrunn erau pline, iar oamenii erau totii inbracatii la costum si foarte elegantii.
Acum intrebarea.Credeti ca in Romania s-ar strange atata lume la un concert de muzica clasica? Iar acestia sa vina la costum, fara sticle cu suc, paturi etc?
Voi va-ti inbraca la costum si va-ti duce sa vedeti un asa concert?
Vreau raspunsuri sincere :)

2 răspunsuri:
| MrLentziu a răspuns:

Nu cred ca in Romania s-ar strange atata lume deoarece romanii nu sunt trasi mai pe muzica clasica...Nu m-as imbraca la costum, m-as imbraca pe stilul meu doar ca un pic mai elegant, iar eu nu chiar m-as duce deoarece nu ma reprezinta muzica clasicabig grin

| zooooza a răspuns:

Mie mi-ar place.Dar...asta e.Criza.Imi place muzica clasica.