| lilboutique a întrebat:

Ati vazut filmul "Seven pounds"? cum vi s-a parut? ati fi in stare sa faceti ceea ce a facut personajul din film?

Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

Da, l-am vazut. Superb filmul! Nu stiu daca as fi in stare, prefer sa nu ma gandesc la asta, am plans destul la finalul filmului!hee hee

8 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Unul dintre cele mai frumoase filme.Nu cred că aş putea să fac aşa ceva. Mi s-a părut eraordinar cum a ajutat atâţia oameni iar într'un final s-a sacrificat pentru persoana iubită. Cred că aş încerca să fac tot posibilul ca persoana la care ţin să supravieţuiască, dar aş căuta altă metodă pentru că aş vrea într'un final să văd binele făcut cu ochii mei.

| hashe86 a răspuns:

Da, l-am vazut
poate as face la fel, dar pentru cineva drag, repet POATE

| Alina a răspuns:

Un film frumoas, dar dramatic.Nu cred ca as face ce a facut el, as prefera sa incerc sa-mi "compensez" pacatele cat timp sunt in viata, pentru ca daca Dumnezeu a vrut sa ma lase sa traiesc a facut-o cu un scop.

| Claudiu_7827 a răspuns:

De ce nu?

| mister_7308 a răspuns:

Da, si mi s-a parut un film bun care iti da de gandit si anume ca trebuie sa-ti rascumperi fiecare greseala cu o fapta buna sau cel putin asta am inteles eu.

| ame_3387 a răspuns:

Voi nu ati inteles filmul...
oricum el vroia sa se sinucida insa isi cauta persoanele care sa daruiasca organele si casa
cand a intalnito pe ea a fost si faza ca si-a donat inima pentru a supravetui dar nu se putea impaca nici cu ideea cu accidentul...
Daca m-as lua dupa ideile voastre as crede ca era bisexual laughing caci pana la urma de ce ia donat ochii orbului? ca il iubea?

| ame_3387 a răspuns:

Asa ca dupa ce voi avea un accident de tipul ala atunci iti voi raspunde

| Stroescu a răspuns:

Da tu ai putea te-ai gandit la asta