| anonxD a întrebat:

Hey a vazut cineva filmul seven pounds? si daca da despre ce este vorba? merita vazut?
si app daca explicati nu vreau sa stiu si sfarsitul...tongue
thanks!

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Stii ce spunea un celebru critic despre prestatia lui Smith in film? ca incearca sa fie atat de bun...un fel de sfant,un zeu, ca incearca imposibilul: sa fie Oprah laughing Eu cred ca e un comentariu un pic rautacios la adresa actorului principal, dar numa` un pic.Pentru ca Smith joaca intr-o poveste comerciala,totusi,imbracata tandru.
Daca nu-ti place sa te lasi manipulat sentimental,daca nu-ti plac scenariile foarte emotionale atunci nu te uita la film,dar cate filme promit, de fapt, situatii logice si se feresc sa-ti smulga lacrimi?
Nu-ti insir aici povestea ca stric tot dar Domnu` Smith nu joaca rau deloc.Io zic "sa te risti", frate.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat