| ღ ღ teodorucaღ ღ a întrebat:

Aveti cont pe webkinz? daca aveti imi puteti zice numel utilizatorului?
Multeumesc pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| lady$$$ gaga a răspuns:

Daca imi dai fundita iti dau 1 cu multi bani cu 1999 de webkinzi

4 răspunsuri:
| fataroz a răspuns:

Nume:lemian123
parola: hannah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

este lungumara

| Bii26 a răspuns:

Noi nu ne mai jucam la varsta asta!laughinglaughinglaughing

ar fi culmea!laughing

| AAandreeaAA a răspuns:

Eu am, dar nu il dau la una ca tine ca imi furi obiectele webkinzului! tongue Mai bine iti cumperi webkinz, iti faci cont si gata! Ce ne mai intrebi pe noi de conturi. Apropo, eu am nevoie de niste conturi si coduri webkinz. Sa imi dati si mie ca nu am cont sau cod.