| moldovan62 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare sucul cola e de post sau de dulce? (cine rs dau funda)

Răspuns Câştigător
| Biancaloveya a răspuns:

Pai e de amandoua in el este zahar dar e si de post ca nu contine nimic de animalhappy

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

E de post.
Ce aveți frate cu toții? Sunteți mai puri sufletește dacă țineți post? Ciudat.
Mă rog.
Baftă

| bebetho a răspuns:

Reteta e secreta, noi muritorii nu stim ce bem de fapt cand luam o gura de Cola, eu zic sa nu te risti, poate te bate Atotputernicul.

| Mada_7823 a răspuns:

E foarte de post!

| darrio2007 a răspuns:

De post.Are numai chimicale in el.

| bestgirl1 a răspuns:

E de post pentru ca nu contine nimic de la animale dar este plin de conservanti

| Morfilio a răspuns:

Reteta este secreta dar nu si ingredintele din el. Daca te uiti pe eticheta scrie tot ce contine si nu exista nimic de frupt. Reteta nu inseamna neaparat ce contine ci cum se face.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

E de amandoua laughing

| andrei_4094 a răspuns:

Cola e la fel de daunator ca tigarile laughing Asa ca tine post si de la sucul asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...e de post big grin

| IamIce a răspuns:

rolling on the floor Nici una nici alta
nu are oua branza etc rolling on the floor