| alexa96 a întrebat:

Am si eu o problema, trebuie sa fac o compunere despre o furtuna de toamna insa nu am nici o idee.Cine poate sa ma ajute cu o compunere sau sa-mi dea niste idei interesante promit ca dau funda:X!

Răspuns Câştigător
| AlinaOneDirection a răspuns:

Stropi zglobii, dansand in zbor. cerul gri ca cenusa. val de viscol. stropi usor zboara ca pana. fundita big grin

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Inspira-te din Calistrat Hogas- vol."Pe drumuri de munte".

| DINKLEY a răspuns:

Mai bine uite la un desen animat si iti vin idei de acolo, sau ia asta dar adauga si elemente ca ii furtuna, bla, bla http://www.roportal.ro/discutii/ftopic45813.html.fundi?

| frumusika_7422 a răspuns:

Buna! am si eu o problema.trebuie sa fac o compunere cu titlul viscolul, cine ma poate ajuta? dau fundita.