| NoOne18 a întrebat:

Buna as dori sa fiu mai buna la desen,dar imi puteti da site-uri cu desene cu lectii pentru a desena usor ba chiar videoclipuri? as dori sa pot desena animale,oameni, peisaje ect. dau funa kiss

3 răspunsuri:
| NoOne18 explică:

Dar ca sa fiu mai buna trebuie sa imi dati siteuri cu lectii, desene, videoclipuri ect. deci va rog sa imi dati siteuri!

| kymzuzuthau a răspuns:

Hey buna a si eu ma pricep la desen la inceput a fost destul de greu. Apoi am incercat sa fac mai bine si amveam in mine o dorinta arzatoare sa fac mai bine. Si am luat lecti singura iar mentorul mi-a fost concentrarea. Si daca vrei sa intelegi ce spun poti sa iei lectii de pictori celebri da daca tu nu te perfectionezi singura nu vei reusihappy.

| dienutzanikolle a răspuns:

Buna! Eu sunt foarte talentata la desen si pictura, ca sa poti fi mai buna la desen trebuie sa te gandesti la ceva.Adica sa te agndesti ce ai vrea sa desenezi si sa iti pictezi imaginatia pe hartie, trebuie sa te perfectionezi sungura, nu cred ca te ajuta raspunsul meu.bafta!