| LittleAnca a întrebat:

As vrea niste siteuri cu desene in creion sau desene desenate chiar de voi. Ms anticipat. Funda cele mai multe

Răspuns Câştigător
| Raluca27 a răspuns:

Intra pe www.desenatori.ro acolo gasesti oameni care deseneaza si am si eu cont fa-ti si tu o sa fi surprinsa de evolutile pe care le au unii fundA?:D

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Https://picasaweb.google.com/cristim2/DesenePersonale# Sunt doar trei, insa sunt realizarile mele. Mai trebuie sa pun si altele pe care le-am realizat.

| Bogdanux a răspuns:

Astea sunt desenele facute de mine:

http://www.myspace.com/......gs/1068672