| NimeniSiAtat a întrebat:

Ce şcoală de fotografie imi recomandaţi? Deocamdată vreau cursuri pentru începători. Şcoală din Bucureşti.

1 răspuns:
| ElenaSt2011 a răspuns:

Nu stiu sa iti recomand o scoala din Bucuresti, eu locuiesc mult prea departe de capitala.

Dar, poti incerca cursuri eurocor - daca accesezi site-ul lor www.eurocor.ro de regula ofera primul curs gratuit si poti sa iti faci o idee daca merita sa investesti in alte cursuri sau nu.

Sau poti intra pe youtube.com si vezi ce tutoriale gasesti pe tema asta. Eventual scrii pe Google e learning si vezi ce cursuri gasesti.