| ZsuzsannaH a întrebat:

Cum se numeste programul de editat poze cu care as putea pune buline lichide pe fundal? Sper ca stiti la ce ma refer. La pozele alea artistice unde langa personajul principal sunt aruncate niste bulinute colorate. mc

5 răspunsuri:
| Acier a răspuns:

Si eu recomand photoshop, dar ai nevoie si de cunostinte pentru a te descurca cu el.

| Stitch92 a răspuns:

Photoshop. Orice varianta!

| IQ156 a răspuns:

Photoshop.

| Juliiee a răspuns:

Photoshop! Urmareste tutorialele si poti ajunge sa lucrezi destul de bine :d [Si eu folosesc Adobe photoshop cs5 xD ]

| Eugen070600 a răspuns:

Adobe photoshop cs5. Eu il am. merge foarte bine. si e bun si la aia