| IonDiana a întrebat:

Buna big grin va rog frumos imi spuneti si mie mediile cu care s-a intrat la liceul de arta dinu lipatti eventual sectia muzica canto clasic, nu-mi place sa invat prea mult media mea a a fost 8, 66 din cauza ca nu-mi place matematica de obicei ce se tine de real si nu prea m-au ajutat, dar as vrea sa stiu ...stiu ca se dau niste probe dar cand se dau.problema nu e la probe laughingproblema e la medie big grin va rog, mersii:*

1 răspuns:
| bbyu2 a răspuns:

Problema e ca nu ai nicio sansa sa intri daca nu iei ore de canto!