| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a întrebat:

dau funda! Am nevoie urgent de raspuns. Stie cineva cand are loc olimpiada de limba si literatura romana, etapa judeteana? Precizez ca ma intereseaza in judetul Timis, desi nu are relevanta, pentru ca stiu ca toate judetele sustin olimpiada pe aceasta etapa in aceeasi data. Vreau un raspuns daca sunteti siguri, va rog mult de tot! Funda. MERCI.

2 răspunsuri:
| BeautifulSunflower a răspuns:

Voi ati dat locala? Noi dam locala pe 19 februarie, alt judet. Daca zici ca toate judetele dau la fel, inseamna ca dupa 19 februarie.

| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm explică (pentru BeautifulSunflower):

Okay, multumesc mult. Nu am dat nici locala, acum mi-am dat seama. laughing)))