| a1sxD123 a întrebat:

Din ce dau bacul la profilul filologie fara intensiv engleza?

Răspuns Câştigător
| ErikaEri a răspuns:

Romana istorie geografie

| a1sxD123 explică (pentru ErikaEri):

Si la oral ce dau?

| ErikaEri a răspuns (pentru a1sxD123):

Stiu romana sigur, engleza/franceza

5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Romana, istorie, si o materie la alegere. PRecum si o limba straina.

Competente vei da din informatica adica calculatoare, sau tic. Si o limba straina.

| lauraroxi a răspuns:

Dai oral din romana si o limba la alegere; si probele scrise din romana, istorie si la alegere geografie, psihologie, filosofie

| Ieedi a răspuns:

Romana, Istorie, Geografie/Filosofie/Economie/Psihologie/Sociologie ( a 3-a e la alegere)