| AlleD a întrebat:

E urgent! Am nevoie sa citesc "Jurnalul unui pusti" online. Vreau si eu site-ul unde pot gasi cartea. Dau fundita. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anesiss a răspuns:

O cumperi online, nu cred ca o gasesti pe toata pe net. Daca as fi in locul tau eu as cumpara-o.Imi place mirosul de carte.

http://www.shopmania.ro/carti/p-jurnalul-unui-pusti-12183001
Sper ca ti-am fost de folos!

4 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

Nu ai unde cartea abia a fost lansata si nu cred ca a postat cineva o varianta online poti decat sa mergi la obiblioteca sa o imprumuti sau sa o cumperie e 29 de lei daca nu astepti pana o posteaza online sau si mai practic vezi filmele

| Ruddy_2272 a răspuns:

Sunt 3 volume si exista si film!happy

| AlleD explică:

@Anesiss, si mie imi place mirosul de carte dar nu prea o gasesc.
@Maria, nu cred ca ai inteles intrebarea...
@Ruddy, imi poti spune unde pot gasi filmul/filmele?