| AlexandraAlexandra2000 a întrebat:

Imi puteți spune va rog niște idei de decorare a camerei de craciun, sau ceva site-uri? multumesc!

Răspuns Câştigător
| onuticuta200312 a răspuns:

Buna! Eu iti spun cum imi decorez eu camera!
1.Pe perdele pun o instalatie.
2.Agat de dulap o beteala de 2 m(am in camera un mobilier cu toc cu birou pentru calculator si dulap de haine)
3.Lipesc pe pereti si pe usile dulapurilor fulgi de nea cumparati bineinteles
4.Imi cumpar un bibelou sau doua cu Mos Craciun si imi pun lumanari pe birou
5.Imi cumpar o craciunita(floare) si o pun in camera
6.Agat de usa o coronita din ramuri de brad decorata de Craciun
7.Lipesc pe geamuri niste actibilde speciale pentru geamuri care se dezlipesc usor
8.Agat in camera niste sosete din alea pentru cadouri
Sper ca te-am ajutat! Poti alege din sfaturile de mai sus cum vrei sa-ti decorezi camera! Funda?

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Instalatie pe perdea si la intrare in camera si beteala!

| Anonimmus234 a răspuns:

1Poti lua niste beteala sa pui pe la perdea/pe pereti
2POti lua niste globuri sa le lipesti peste tot, sau sa le lipesti intr-o forma triunghiulara sa arate ca un bradut
3Poti pune luminite la marginile patului
4POti face niste oameni de zapada din vata si sa le pui ochi si carton portocaliu(in loc de nas)
Sper ca te-am ajutat!