| MalinaAndreea a întrebat:

Imi puteti da un site in care este descrisa analiza platica a unei sculpturi din istoria artelor? Am cautat si eu si nu am gasit mai nimicsad. Poate fi orice sculptura, nu am pretentiihappy.

1 răspuns:
| TheKid a răspuns:

Tema aceasta am avut-o la desen acum 1 saptamana. Stii ce sa faci? smug Nu o sa gasesti nimic, am cautat si eu o gramada. Cauta pe google "sculpturi celebre" si alege una apoi intra pe Wikipedia si copie tot ce scrie despre ea. Eu asa am facut si am luat 10 happy. Inca o data iti spun ca nu o sa gasesti asa ceva. big grin