| dumitrug18 a întrebat:

Imi puteti spune va rog un site cu teste de matematica romana etc. pentru clasa a 3a? Sa il descarc poate sau sa scriu raspunul pe loc daca stiti vreun site va rog sa imi ziceti! funda!

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Didactic.ro - cel mai bun site. Crede-ma. Dai click pe clasa a III-a, iti alegi materia, dai teste si gasesti de toate.
Bafta!:*

6 răspunsuri:
| YuliaNhO a răspuns:

Www.didactic.ro incearca aici gasesti multe:) Funda?

| K8 a răspuns:

Incearca mate test sau aratati inteligenta la mate pntru cls... si scrii ls succes app funda plzz

| K8 a răspuns:

Mate test sau aratati inteligenta la mate cls... si scrii clasa app funda plz