| mikutzzza1000 a întrebat:

Mai putin si este ziua profei mele de romana (tin foarte mult la ea, imi este ca a doua mama) si as vrea sa-i cumpara un cadou, m-am gandi sa-i cumpar o carte, dar nu stiu de care, ea este o fire un pic mai romantica, melancolica... ceva ideei? sau un alt cadou.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poti sa-i cumperi un album de arta. Ceva de un pictor clasic. Daca zici ca e romantica ti-as recomanda Corot, Monet, Sisley, Watteau...Ma rog, ceva de genul asta.

| Cori_7775 a răspuns:

Ai putea sa i cumperi o carte, de pilda Panza de paianjeni de Cela Serghey. E o carte extraordinara, care s-ar putea sa i si placa. Oricum, daca o sa i cumperi o carte cred ca va aprecia. Daca vrei, a-i putea scrie si o dedicatie pe acea carte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asi spune sai cumperi o pereche de cercei astai parerea mea dar daca nu ai destui bani cumparai o geanta fa cum frei asta ie parerea mea!