| kitisupercool a întrebat:

Buna,nu stiti cumva daca are ceva daca as picta pe panza cu culori acrilice cu pensule late pentru unghii?

Răspuns Câştigător
| PaulNeagu a răspuns:

Nu cred ca va iesi altfel. P.S.: Buna idee.

3 răspunsuri:
| andrutza1231 a răspuns:

Nu cred ca are nimic doar ca va ie si desenul elfel

| GaleriaGC a răspuns:

Draga mea, poti sa pictezi cu absolut orice vrei tu.Si pe panza si pe frunze si pe podea. Poti deasemeni sa pictezi cu orice pensula, cu orice alt instrument, si cu mainile si cu picioarele daca vrei.Multi picteaza cu degetele.Important este sa creezi ceva, sa te simti bine.In "Bucataria ta", adica in atelierul tau poti sa faci ce vrei.Ce iese la final conteaza.
http://www.galeriagabriela.wordpress.com