| Gamehdjxnn a întrebat:

Buna, puteti sa mi dati exemple de programe de editat video cu blur pe PC?

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Daca te referi la blurat o fata, sau diverse portiuni dintr-un clip video, cam orice aplicatie stie sa faca asta. De la cele de 25 dolari, pana la cele profesionale de mii de dolari. Si chiar si cele gratuite.
Numai ca in unele se face mai direct, existand unelte dedicate, in timp ce in altele trebuie sa improvizezi putin, folosind un LayerMask.

Incearca Movavi
https://www.movavi.com/

| SamuraiOkami a răspuns:

VideoPad, cel mai bun pentru incepatori.