| dia456 a întrebat:

Puteti sa imi dati exemple de editoare video+programe de facut intro-uri?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| raresandrey a răspuns:

Animoto https://animoto.com/

2 răspunsuri:
| singuraticul90 a răspuns:

Http://www.portalroman.com/download/nume-VideoPad_Video_Editor_1_0-116.html acesta e pentru editare video, si cauta fraps pentru intro

| Bogdan_Darea_1996 a răspuns:

Un program de filmat pun este Bandicam, Fraps, OBS. De editat videoclipuri foarte bine Adobe Effects-Vegas pro 12/13. Pentru editat introuri : 2D- Sony vegas pro 9/10/11/12/13, 3D Cinema 4D ( Cred ca trebuie cumparat ). Sper ca te-am ajutat. Succes!