| Mădălina2011iulie a întrebat:

Bună seara! Am 2 monezi (50 de lei 1993, cu fața lui Alexandru Ioan Cuza; 100 de lei 1994, cu fața lui Mihai Viteazul) unde le-aș putea vinde sau dacă este cineva de aici care este interesat vă rog să lăsați un comentariu!

4 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

La anticariate de obiecte, cărți vechi. Pe internet poți lua ușor țeapă.

| Standt a răspuns:

Intai vezi daca si cat valoreaza. Sunt site-uri care prezinta valorile diferitelor monede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OLX.Mulți sunt căutare de chilipiruri

| Hyperion7 a răspuns:

OLX ar fi o soluție, le poți vinde pentru un preț modic sau poți căuta să vezi dacă sunt și alții care vând aceleași monede și lași puțin prețul mai mic pentru reușita în vânzare, bafta!