| Mădălina2011iulie a întrebat:

Bună seara! Am 2 monezi (50 de lei 1993, cu fața lui Alexandru Ioan Cuza; 100 de lei 1994, cu fața lui Mihai Viteazul) unde le-aș putea vinde sau dacă este cineva de aici care este interesat vă rog să lăsați un comentariu!

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

OLX ar fi o soluție, le poți vinde pentru un preț modic sau poți căuta să vezi dacă sunt și alții care vând aceleași monede și lași puțin prețul mai mic pentru reușita în vânzare, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OLX.Mulți sunt căutare de chilipiruri

| ValentinMihai78 a răspuns:

La anticariate de obiecte, cărți vechi. Pe internet poți lua ușor țeapă.

| Standt a răspuns:

Intai vezi daca si cat valoreaza. Sunt site-uri care prezinta valorile diferitelor monede.