| anonim_4715 a întrebat:

Imi amintesc foarte vag, sper sa va aduceti voi mai bine aminte, acum cativa ani, se difuza pe la televiziuni o reclama, nu tin minte despre ce era vorba, dar parca vad un interior de cladire cu niste culori clasice si o melodie la vioara pe fundal, minunata melodie, foarte cunoscuta, dar, din pacate nu stiu cum se numeste si nici nu reusesc sa gasesc reclama. Daca cineva recunoaste reclama, va rog din suflet sa mi aduceti la cunostinta. Va multumesc. Multa stima

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă să o cauți printre melodiile lui Andre Rieu (ex. Speak softly)...
Vezi și muzica lui David Garrett. Sau Balada lui Ciprian Porumbescu...

1 răspuns:
| anonim_4715 explică:

E melodie trista