| 2nEe1 a întrebat:

stie cineva cum fac haine la papusa? Prefer site-uri dar si sfaturi. dau Fenda :*winking

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aquafairybezelesiunicorni a răspuns:

Pai... poti sa faci haine pentru papusi din orice material...
poti sa le cosi, poti sa le pui elastic, poti sa le pui floricele si chiar si paiete [le cosi ] pentru a arata stralucitoare rochita ta happy
Sper ca te-am putut ajuta :*.

| 1705adina a răspuns:

Imi amintesti de copilarie... Iti spun ce faceam eu si poate urmezi si tu... Practic, nu aveam nevoie de modele, faceam tot ce imi trecea prin cap. Incearca si poate iti dai seama ca iti place meseria asta de design vestimentar!