| Selly13 a întrebat:

Stiti daca sa deschis muzeul Grigore Antipa? (fundita)

Răspuns Câştigător
| wolfman22 a răspuns:

Stimati vizitatori,
Muzeul National de Istorie Naturala „Grigore Antipa" este in prezent inaccesibil vizitarii datorita lucrarilor de reorganizare si modernizare a expozitiei permanente si a spatiilor destinate publicului.

Urmeaza sa fie anuntata din timp data deschiderii Muzeului pentru public.

4 răspunsuri:
| Rapateckh93 a răspuns:

Inca nu s-a deschis, dar o sa se deschida luna asta cu siguranta.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Da s-a deschis. poti sa vezi si virtual uh pe net.sa te plimbi prin elsmugmie imi place! adica nu-mi place[-x il iubessk!love struck da s-a deschis si se afla in bucuresti.verisoara mea a fost acolohappy

| ๓єllเครtคг a răspuns:

Da s-a deschis! Cauta pe google : muzeul grigore antipa poze sau pe google.images

| ShaNNe a răspuns:

Da normal ca esti deschis...de mult...winking FundOi?big grin