| OlteanuSilviu a întrebat:

Bună, tot caut de ceva timp un ziar pe care îl citeam doar din cauza ca avea o secțiune care se numea din lumea necuvântătoarelor, avea niște povesti minunate despre animale, ma puteți ajuta

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ziarul nu mai este de actualitate? Poate gasesti pe cineva pasionat de asta, care te poate ajuta, pe Facebook? Sunt o gramada de pagini pentru fotografii istorice cu orasele din Romania, am vazut chiar si pentru reclamele din perioada comunista, plus multe altele.Cred ca e imposibil sa nu fie o pagina si pentru ziarele romanesti.

| Num?numescBrBr a răspuns:

Cred că te referi la "libertatea". Din câte știu a avut o secțiune asemănătoare. Baftă!

| OlteanuSilviu explică:

Sa îl găsesc?