| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am de pregatit la scoala o sceneta de iarna am cautat dar nu prea gasesc doresc o sceneta interesanata care sa partipice in ia minimum 12 persone si doresc ca sceneta sa fie de clasa a 7. Funda pentru cea mai interesanta sceneta.

1 răspuns:
| frostxtq a răspuns:

Buna,
Poti pune in scena Cina cea de Taine. Este o idee speciala pentru Craciun, iar daca persoanele care o interpreteaza isi traiesc rolul cu tot sufletul, poate sa iasa ceva minunat. happy