| Madalyna29 a întrebat:

As dori si eu sa stiu daca s-a redeschis Muzeul Antipa, iar daca nu s-a redeschis, cand se va redeschide. Va rog mult sa imi spuneti. Pentru ca as dori sa il vizitez.

>>::

Răspuns Câştigător
| anutzza_6535 a răspuns:

Muzeul National de Istorie Naturala „Grigore Antipa" este in prezent inaccesibil vizitarii datorita lucrarilor de reorganizare si modernizare a expozitiei permanente si a spatiilor destinate publicului.
Urmeaza sa fie anuntata din timp data deschiderii Muzeului pentru public.

Cand vor anunta iti voi spune.happy

2 răspunsuri:
| AndreeaDogar a răspuns:

Muzeul Antipa s-a redeschis pe 17 septembrie 2011. Prețul unui bilet întreg este 20 de lei. Elevii și preșcolarii cu legitimații valabile vor plăti 5 lei, studenții și pensionarii 10 lei, iar posesorii de carduri Euro 26 vor scoate din buzunar 5 lei. Un audioghid în limba română sau engleză costă 10 lei. Pentru mai multe informatii va invitam sa vizitati http://www.greatnews.ro/......r-die.html

| anutzza_6535 a răspuns:

Muzeul National de Istorie Naturala „Grigore Antipa" este in prezent inaccesibil vizitarii datorita lucrarilor de reorganizare si modernizare a expozitiei permanente si a spatiilor destinate publicului.
Urmeaza sa fie anuntata din timp data deschiderii Muzeului pentru public.

Cand se va anunta iti spun.