| ALYNAMARYA a întrebat:

Am auzit ca s-a redeschis Muzeul Antipa. Este adevarat? Stiti cam cat ar fi un bilet de copil si unul de adult?

Va multumesc anticipat:* (:X:*fundita garantat:*:X)

Răspuns Câştigător
| AndreeaDogar a răspuns:

Prețul unui bilet întreg este 20 de lei. Elevii și preșcolarii cu legitimații valabile vor plăti 5 lei, studenții și pensionarii 10 lei, iar posesorii de carduri Euro 26 vor scoate din buzunar 5 lei. Un audioghid în limba română sau engleză costă 10 lei. Pentru a afla ce activitati pentru copii desfasoara muzeul va invitam sa vizitati http://www.greatnews.ro/......r-die.html

3 răspunsuri:
| slipknot a răspuns:

Bunahappy
da,din fericire s-a redeschislove struck
copii, elevii si studentii platesc 5 lei
adultii 10 lei.

| ALYNAMARYA explică (pentru slipknot):

Va multumesc mult de tot:*

| AndreeaDogar a răspuns (pentru slipknot):

Prețul unui bilet întreg este 20 de lei. Elevii și preșcolarii cu legitimații valabile vor plăti 5 lei, studenții și pensionarii 10 lei, iar posesorii de carduri Euro 26 vor scoate din buzunar 5 lei. Un audioghid în limba română sau engleză costă 10 lei. Pentru a afla ce activitati pentru copii desfasoara muzeul va invitam sa vizitati http://www.greatnews.ro/......r-die.html

| AndreeaDogar a răspuns:

Prețul unui bilet întreg este 20 de lei. Elevii și preșcolarii cu legitimații valabile vor plăti 5 lei, studenții și pensionarii 10 lei, iar posesorii de carduri Euro 26 vor scoate din buzunar 5 lei. Un audioghid în limba română sau engleză costă 10 lei. Daca doriti mai multe informatii despre activitatile pentru copii desfasurate de muzeu, vizitati http://www.greatnews.ro/......r-die.html