| Drops a întrebat:

As vrea sa stiu daca au aparut rezultatele de la olimpiada de limba romana la etapa judeteana, vreau sa spun ca acesta s-a tinut in Magurele, la Liceul Teoretic Horia Hulubei, nu stiu daca este un amanunt folositor.thinking Multumesc:X:X

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caută aici, www.edu.ro
Pa, pa.

| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Depinde. la mine in judet au aparut rezultatele. Pe internet nu le vei gasi tocmai acum, asa ca mai bine intreab`o pe profesoara de romana, care cu siguranta de va ajuta.

O seara placuta!
Sper ca te-am ajutat.

| Fundă25 a răspuns:

@Drops Din Prahova sunt eu. happy

| PikaRawrr a răspuns:

Scuze ca nu te ajut la intrebarea ta ( cu un raspuns ) dar si eu s vre s stiu...dar numai rezultatele la evaluare in educatie nu la olimpiada

| Drops explică:

Rezultatul meu l-am aflat, insa as vrea sa stiu ce premiu as lua, adica daca a luat altcineva un punctaj mai mult. Si daca nu te superi,"Funda25",tu din ce judet esti?

| Drops explică:

Un punctaj mai mare*