| Sylvye a întrebat:

Daca ar trebui sa faceti voi o poza la un obiect /un peisaj care sa reprezinte toamna, ce ati poza?

11 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Ca pesiaj as alege padurea toamna,e cea mai sugestiva cred; ca obiecte un cos cu legume si fructe de toamna(dovleci, gutui, mere, nuci, etc)

| SabbyNightShadow a răspuns:

Un peisaj de munte la apus :3 pentru ca s-ar vedea copacii si frunzele...plus am vazut asa ceva si este cel mai mirific lucru posibil happy

| NoOneKnow a răspuns:

As poza un lac cu frunze cazute in el in care sa se oglindeasca, daca se poate si un pom.

| Șeremet_Doinita-Augustina_1996 a răspuns:

O alee, sau un parc, cu frunze aurii pe jos...simpluwinking

| diasasak a răspuns:

Un lan de floarea soarelui mai trecute si un cer plumburiu, sa fie mai mult cer, deci lanul sa fie mai in josul paginii, o treime lan si doua treimi cer.

| Teodoraa6 a răspuns:

Asi poza o figura umana pe o strada pustie si de o parte si de alta a strazii sa fie copaci mari si patrani cu frunze colorate si pe strada sa fie frunze peste tot.

| Ali0404 a răspuns:

Un parc.

| Carmen_Acatrinei_1990 a răspuns:

O carare unde sa fie frunze de toamna pe jos+ copaci cu frunze pe alaturi!

| ByaMyru a răspuns:

Un capac aproape fara nici o frunza, frunze multe pe jos puse intr-o anumita forama, o padure, o floare ofilita. Alege ce iti place happy.

| Moonlight55 a răspuns:

Copaci cu frunze de toamnawinking Daca ploua si mai bine puppy dog eyes