| Vieru_Raluca_1997 a întrebat:

Este sigur un pelerinaj la Ierusalim? Adica risti sa nu te mai intorci?

Răspuns Câştigător
| Kanajambe69 a răspuns:

Eu am fost si sunt inca viu. Nu e nimic din ce vezi la televizor; la televizor e una, realitatea este alta.
Mergi fara grija, e totul in regula.

2 răspunsuri:
| cristianfasola a răspuns:

Nu exista sanse sa ramai acolo, fiindca pelerinajul e o excursie organizata...asa multa lumea s-ar putea rataci pe acolo si sa nu mai vina acasa. Daca vrei sa mergi, doar mergi...va fi bine!

| untu a răspuns:

Intereseaza-te la www.mae.ro! Acolo va va spune de avertizari de calatorie si daca sunteti in siguranta!