| Idkidk a întrebat:

Bună TPU, eu desenam, şi nu mai am mină la creionul mecanic, nu am mai desenat de mult cu el, cum se pune mina la creionul mecanic? Vă rog, e urgent!! FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ti apasat pe ala din capat si dupa introduci mina pe acolo pe unde iese ea., pana cand intra toata happy si dupa apesi pana cand iese putin ca sa ppti sa il folosesti iar.
Scuze pentru expresiile nestintifice happy

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Am reusit, mercii! =) Acum pisicile pot deveni realitate =)

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Oricandhappy

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţii apăsat pe chestia aia din capăt şi împingi mina prin vârf (în timp ce ţii apăsat).

| annormally a răspuns:

Bagi mina prin partea care iesea