| Yssa996 a întrebat:

imi pare rau pentru categorie, dar nu sitma unde s-o clasificbig grin deci, intrebarea mea: nu stiti unele imagini frumoase si potrivite pentru avatarul de la mess? daca stiti imi [puteti da site cu poze de genul asta? multumesc dau funda pentru cele mai frumoase pzoa!big grin

Răspuns Câştigător
| Bianca_1513 a răspuns:

Http://weheartit.com/
Sunt cele mai frumoase :x

7 răspunsuri:
| CarlaElena a răspuns:

Www.weheartit.com
www.tumblr.com
www.deviantart.com
www.photobucket.com

Sper ca te-am ajutat. O zi placuta in continuare! :)

| mihaelabr a răspuns:

Pentru moment am 2 site-uri favorite cu poze superbe:
www.weheartit.com
www.favim.com

| mihaelabr a răspuns:

L-am uitat pe asta :D
http://www.wallpaperhere.com;;)

| AleAnyo a răspuns:

Intra pe www.avatare.ro
De aici, iti alegi o categorie, apoi o imagine de acolo si dupa aia o personalizezi cu numele tau, ii alegi o culoare cu care sa scrii, un tip de scris, o marime si un loc unde sa fie scris. Sper sa-ti placa. Mi-emi place foarte mult. Succes! :D

| Yssa996 explică:

Poze scuzebig grin

| liapaula a răspuns:

Open.az