| Pufuleatza001 a întrebat:

Imi puteți da niste idei de martisoare pe care le.as putea face? ( fara bratari, quiling)

Răspuns Câştigător
| Moldovan_Giorgia_1975 a răspuns:

Am un milion de idei in cap. Quiling si bratarile sunt demodate. Eu am 12 si am incercat sa fac o genta din hartie la inceputul anului scolar pentru concursul IASI GREEN BAG a iesit super draguta. Poti incerca sa o faci din fasii albe si rosii si sa o impopotionezi cu fundite de martisor. Sper ca ti-am dat o idee. happy

1 răspuns:
| Arcidiacono_Marco_Adriano_1983 a răspuns:

Poti sa faci martisoare di loombands
loombands sunt niste elastice