| mariutzafrumusik a întrebat:

in clasa a 5 ce manuale sunt?

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai Mate,Biologie,Engleza,Romana,Geografie, Religie, Desen, Franceza Educatie Tehnologica, Istorie, Muzica si cam atat big grin

5 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Romana,matematica,istorie,geografie,biologie (botanica), muzica, desen, engleza, germana/franceza, educatie tehnologica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica, Romana, Biologie, Geografie, Engleza, Germana, Muzica, Desen, Educatie Tehnologica, Istorie. happy

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Depinde.
Tu la ce te referi? Ce editură sau câte manuale sunt?

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Mate,romana,franceza,engleza,istorie,geografie,civica,muzica,religie,tehnologie,bio,desen(nu stiu sigur daar noi am avut manual la desenwinking

| CozoVv a răspuns:

Mate romana engleza franceza desen muzica biologie geografie parca tehnologie si cam atat imi amintesc