| Nelly98 a întrebat:

Buna TPU puteti face un top al celor mai bune carti din toate timpurile poate asa ma voi putea hotara ce sa citesc. Multumesc!
Funda

Răspuns Câştigător
| StevieBreakingBenjamin a răspuns:

Jumper,Viziuni insangerate,The black Dahlia,Seria "Cronicile vampirilor" de Anne Rice,O mana de oase de Stephan King,Lolita de Vladimir Nabokov,La rascruce de vanturi,Mandrie si prejudecata, Stapanul inelelor, Ratiune si simtire etc.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oanard174 a răspuns:

Biblia,Portretul lui Dorian Gray, De veghe in lanul de secara.

| ruadesol a răspuns:

Aici gasesti o resursa de 81 de carti gratuite. Enjoy! http://e-reducere.blogspot.com/2012/01/81-de-ebooks-gratuite.html