| GalaxYC a întrebat:

vreau sa fac un video cu efecte misto. ce program imi propunetii(numai nu movie maker kai naspa)

Răspuns Câştigător
| Launcher a răspuns:

Frate ei ti-au recomandat programe, dar eu iti recomand sa accesezi linkul asta http://720.ro/......er-effects si descarca de acolo AFTER EFFECTS care este compatibil cu calculatorul tau. sSucces, e foarte simplu! FUNDA!

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

ProShow Gold

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Sony vegas pro 10 si Adobe after effects...in Adobe after effects am cea mai mare incredere e foarte foarte bun

| leo987 a răspuns:

Proshowgold. Asta e serialul pentru versiunea 3.2. 2047 daca nu il gasesti
NAME: George Silva

PHONE NUMBER: 895490787908093

SERIAL KEY: DBBK7WKZG6XE7

| filiblox a răspuns:

In general Sony vegas big grin e cel mai bun iti recomand versiunea pro 10 big grin e cea mai buna pe care am folosit-o, in general o folosesc in jocuri.

| iEmonel a răspuns:

Sony Vegas, e simplu, putin mai complex ca MM si are o interfata prietenoasa.