Întrebare recomandată | AndreeaPir a întrebat:

As avea nevoie de un raspuns cat mai rapid posibil.Imi doresc sa incondeiez oua de Pasti.Peste tot pe internet scrie ca ai nevoie de ceara de albine.Am cautat in absolut toate magazinele naturiste, farmacii, DM si nu am gasit ceara.Nu pot sa comand de pe internet pentru ca nu mai am timp(maine este deja Vinerea Mare).Pot sa folosesc ceara normala (de la o lumanare)? Trebuie sa adaug ceva peste ceara?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Blackrose4 a răspuns:

Aici găseşti ceară de albine dar este târziu să comanzi acum: http://m.bizoo.ro/......tart-0/10/
Cred că poți şi cu ceara de la o lumânare, încearcă.

2 răspunsuri:
| JetBlueJet a răspuns:

Daca vrei model, poti aplica ceara asa simplu.Doar ca se usuca destul de repede.Am facut si eu azi si a iesit fain.

| AndreeaPir explică:

Multumesc! Sa speram ca merge happy